Nezávislá
Profesní
Odborová organizace
Výkonných umělců

Zastupování umělců v oblasti dabingu personální společností ManpowerGroup

Vážení a milí umělci,

Chtěli bychom Vám tímto poděkovat za projevenou důvěru, kterou jste v nás podpisem smlouvy s ManpowerGroup vložili a současně Vám slíbit, že i nadále vynaložíme veškeré úsilí k tomu, abychom zrealizovali náš společný cíl.

V návaznosti na sobotní setkání s Vámi v Divadle v Dlouhé bychom Vám rádi poskytli aktuální informace a shrnuli jednotlivá témata, která byla představena a diskutována.

Bylo oznámeno, že původně stanovený termín platnosti zastupování umělců v dabingu, 1. března 2014, se posouvá.
Představili jsme novou strategii Pravidel odměňování v dabingu (Sazebníku umělce), která je jednodušší, přehlednější a rozvolněnější a novou koncepci smlouvy.
Každý umělec zastupovaný ManpowerGroup má možnost si svá vlastní Pravidla odměňování „ušít na míru“.

Dále byla velmi kladně akceptována naše nabídka k součinnosti ve vyřizování ohlášek na Intergram pro každého z Vás.

Byla také objasněna otázka dabingu v České televizi, kde stále platí smlouva uzavřená mezi HA-Intergramem-ČT a tím pádem se prozatím na Českou televizi zastupování v oblasti dabingu společností MPG nevztahuje.
Nejdůležitějším tématem setkání byla změna koncepce smlouvy mezi MPG a umělcem. Výhody nové úpravy smluvního vztahu a jeho plnění v praxi naleznete v příloze této zprávy.

V důsledku těchto pozitivních změn, bychom Vás rádi vyzvali k opětovnému podpisu nové smlouvy s ManpowerGroup. Nové smlouvy pro Vás budou připraveny v průběhu příštího týdne a budete telefonicky kontaktováni k domluvení osobní schůzky.

Zároveň budeme znovu oslovovat i další nerozhodnuté a váhající umělce a osobně jim prezentovat všechny výhody, které spolupráce s MPG nabízí.

Věříme, že oceníte vylepšený systém zastupování a zároveň bychom Vám chtěli poděkovat za Váš pokračující aktivní přístup k oslovování nerozhodnutých kolegů.

S přátelským pozdravem,
Marek Hrazdil
ManpowerGroup

Příloha (doc)

Podpořte nás Podpořte Thálii
facebook

Asociace Nezávislých Divadel
!intergram Dabingová cena
F. Filipovského
Novoměstský hrnec smíchu Festival české filmové
a televizní komedie
PODĚBRADSKÉ
DNY POEZIE
Nadace život umělce Senior Prix